starAna sayfa spacestarÜrünlerimiz spacestarÇiftlik spacestarGurme Mutfak spacestarHakkımızda spacestarİletişim
 
.ÜRÜNLERİMİZ VE HİZMETLERİMİZ
1 Dana Ürünleri
2 Kuzu Ürünleri
3 Hazır Köfte Ürünleri
4 Tavuk Ürünleri
5 Özel Üretim Şarküteri Ürünleri
6 Kiler Ürünleri
7 Gurme Döküm Tavalar
8 Catering Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz  Balıkesır Bıga, Gonenden  ve Trakya Uzunkopru Hayrabolu üretim çiftliklerinden sterilize frıgorofık taşıma yöntemleri ile  kasabımıza gelmektedir. Kalite ve sağlıktan asla ödün vermeyen firmamız en iyi besi çiftlikleri ile çalışmaktadır. Entegre tesislerde yapılan üretim aşaması tüm hijyen ve sağlık testleri özenle uygulandıktan sonra kasabımıza gelmektedir. Yurt dışından et ithalatımız yoktur. Tüm ürünler yüzde yüz yerli besi çiftliklerinde yetiştirilen, yerli dana ve yerli kuzu etinden üretilmektedir.

Ürünlerimiz tüm dünya mutfaklarında kullanılan, özel kesim teknikleri ile hazırlanmaktadır. Özel hazırlanma koşulları gerektiren bu ürünlerimiz Türkiye'nin ilk ve tek butik gurme kasabı Etiler Gurme Kasabın'da sizin damak zevkinize uygun olarak hazırlanarak sofralarınıza sunulur. Ayrıca müşteri memnuniyeti kapsamında feedback değerlendirmesi ardından ürünlerin hazırlanması ile ilgili arge çalışmasıda yapılmaktadır.
 
Ürünlerimiz arasında spesiyallerimizden süt danası ve süt kuzusu da bulunmaktadır. Ayrıca t bone steak, porterhause steak chateaubrıound, fondue, beef stroganoff, viyana schinitzel, ossobucco, arizona usulu sut dana pirzola(rıb chops), sut dana antrekot (rıbeye steak), sut dana bonfıle (tenderloın steak), dana kaburga(rıb), macar gulası, ıple dıkılmıs eskı usul (1970lerden edınılen metodlarla hazırlanan) tane karabıberlı, havuclu bezelyeli patatesli ıspanaklı taze feslegenlı ozel rosto cesıtlerı,
sut kuzu pirzolaları , sut kuzu karski, sut kuzu bonfile, sut kuzu incık, sut kuzu ozel olarak ıple dikilmıs fırınlık kapamalar, sutkuzu tac pirzolaları, zengın kofte cesıtlerı gurme kasap koftesı, gurme sebzeli kofte, gurme kasarlı kofte, gurme fıstıklı kofte, gurme steak burger kofte, gurme cevızlı tavuk koftesı, gurme inegol koftesı, gurme tekirdağ köftesi, gurme cızbız mısket kofte, gurme dalyan kofte ve özel kagıt kebapları hazırlıyoruz. Eğer arzu ederseniz bunları pişiriyor sofranıza hazır hale getiriyoruz.

Özel Üretim Şarküteri Ürünlerimiz

Gurme kasap sucuğu, gurme baton sucuk, boşnak usulu isli kuru et, karabiberli kuru et, gurme antrekot pastırma, gurme dana sokum pastırma, gurme süt dana isli dilfüme, gurme dana rıb bacon, ürünlerimiz tamamen kendi üretimimizdir. Ayrıca ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi içermemekte ve dogal yollarla fermente olarak üretilmektedir.
 

 
 
     
 

Sayfanin tek ve tüm kullanim hakki Etiler Gurme Kasabi’na aittir.
| iletisim: info@etilergurmekasabi.com.tr |