starAna sayfa spacestarÜrünlerimiz spacestarÇiftlik spacestarGurme Mutfak spacestarHakkımızda spacestarİletişim
 
.HAKKIMIZDA
Kırmızı Etin Silahşörleri

Türkiye'nin tek ve en iyi butik kasabı olan Etiler Gurme Kasabı mesleğin duayeni,  Hüseyin Kavasoğlu tarafından tam 33 sene önce kuruldu. İşinin erbabı ve tam bir profesyonel olan Hüseyin Kavasoğlu İstanbul kent yaşamına ve dokusuna her dönemde sahip çıkmış aynı zamanda esnaflık anlayışını korumayı ve yaşatmayı başarmış ender insanlardan biridir.

Tüm dünya mutfaklarının özel damak tadı ve etnik kültürü ile harmanlanmış, et çeşitlerini, titizlikle hazırlayan Hüseyin Kavasoğlu 1974 yılında Çamlıkta kurduğu butik kasabı o yıldan günümüze kadar, ülkemizin bir numaralı sosyete kasabı haline getirerek adını duyurmuştur. Etiler Gurme Kasabı Cemiyet hayatının bir çok ünlü simasının vazgeçilmez kasabı olarak hizmet vermektedir. Spesiyal çeşitleri, özel marinasyonla hazırlanmış et ürünleri ile, eşi benzeri olmayan tatları sunmaktadır.

Kasaplığı Sanata Et ve Et Ürünlerini Sanat Eserine Dönüştürür

2005 yılından itibaren baba mesleğine, yeni açılımlar ve vizyon katan ikinci kuşak Gourmet Çağlar Kavasoğlu Dünya butik kasap konseptlerini inceleyerek "butik kasap dükkanı" tarzını Türkiye'ye getirmiştir. Türkiye'nin ilk ve tek butik kasabı olan Etiler Gurme Kasabı tüm Dünya mutfaklarının özel tatlarını yine Dünya Hijyen ve Sağlık Sertifikaları ile güvenilir şekilde sofralarınıza ulaştırmaktadır.

Aynı zamanda Etiler Gurme Kasabı konseptinin isim hakkını ve patentini alarak markalaşmayı seçmiştir. Marka yönetimi kapsamında düstur olarak belirlediği toplam kalite ve müşteri memnuniyeti politikasını geliştirerek bu günkü vizyonunu oluşturmuştur.

Etiler Gurme Kasabı geliştirdiği butik kasap anlayışı içinde İstanbul'un her yerine servis ağı oluşturarak telefon ve kendi internet sitesi üzerinden sipariş sistemi oluşturmuştur. Ayrıca www.yemeksepeti.com ile de yaptığı anlaşma ile sipariş almaya başlamıştır.

Etiler Gurme Kasabı Misyonu;

Markalaş
mış kurumsal kimliği ile çeşitli dünya mutfaklarının özel tatlarını butik kasap konsepti ile toplam kalite standartlarında, sağlıklı şekilde sizlerin sofralarına sunmaktır. Etiler Gurme Kasabı sizlere et satmayı değil lezzet satmayı amaçlamaktadır.

Etiler Gurme Kasabı Vizyonu;

Türkiye'nin ilk ve tek butik kasabı olmanın verdiği sorumluluk ile ülkemizin damak tadını genişleterek geliştirmek, et yemeyi sanat haline dönüştürmek.
 

 
 
 
     
 

Sayfanin tek ve tüm kullanim hakki Etiler Gurme Kasabi’na aittir.
| iletisim: info@etilergurmekasabi.com.tr |