starAna sayfa spacestarÜrünlerimiz spacestarÇiftlik spacestarGurme Mutfak spacestarHakkımızda spacestarİletişim
 
.KİLER ÜRÜNLERİ
* Nomu Just Pepper (1 Kutu)  Değirmen kapağı hem ince hem de kalın baharat öğütmeye ayarlanabilen kavanoz içerisinde tane karabiber karışımı.
*

 Nomu One For All (1 Kutu)  Değirmen kapağı hem ince hem de kalın baharat öğütmeye ayarlanabilen kavanoz içerisindedeniz tuzu, biberiye, defne yaprağı, soğan, taze kekik, sarımsak, beyaz biber, adaçayı, frenk soğanı, maydanoz, mercankök, yabani mercankök ve fesleğen karışımı. 

* Nomu Steak Out (1 Kutu)  Değirmen kapağı hem ince hem de kalın baharat öğütmeye ayarlanabilen kavanoz içerisinde deniz tuzu, hardal ve kişniş tohumları, karabiber, soğan, sarımsak, biberiye, kekik, paprika, maydanoz, yabani mercankök, mercankök karışımı. 
* Nomu African Rub (1 Kutu)  Bir miktar zeytinyağı ile karıştırılarak etleri marine etmenizi sağlayan, kimyon, çemen otu, kişniş, yenibahar, ajowan ve kakule karışımı.
* Nomu Mexican Rub (1 Kutu)  Bir miktar zeytinyağı ile karıştırılarak etleri marine etmenizi sağlayan, kırmızı biber, kekik, kişniş, tatlı kırmızı biber, frenk soğanı ve kimyon karışımı. 
* Nomu Barbeque Rub (1 Kutu)  Bir miktar zeytinyağı ile karıştırılarak etleri marine etmenizi sağlayan, kişniş, şeker, paprika, karabiber, kimyon, tuz, pul kırmızı biber, hardal, maydanoz, mercankök, muskat, sarımsak ve soğan karışımı.
*

Nomu İtalian Rub (1 Kutu)  Bir miktar zeytinyağı ile karıştırılarak etleri marine etmenizi sağlayan, fesleğen, kekik, adaçayı, maydanoz, güneşte kurutulmuş domates, zeytin ve biberiye karışımı. 

* Nomu Moroccan Rub (1 Kutu)  Bir miktar zeytinyağı ile karıştırılarak etleri marine etmenizi sağlayan, kimyon, kişniş, zerdeçal, paprika, kırmızı biber, tarçın ve karanfil karışımı.
*

Nomu Lamb Rub (1 Kutu)  Bir miktar zeytinyağı ile karıştırılarak etleri marine etmenizi sağlayan, kekik, biberiye, kimyon, karabiber, tuz, maydanoz, şeker, sarımsak, hardal, soğan, mercankök, paprika ve kişniş karışımı. 

* Nomu Beef Rub (1 Kutu)  Biberiye, kekik, mercan köşk, karabiber,kimyon, maydanoz, sarımsak, defne karışımı 
* Smoky Peri Peri Rub (1 Kutu)  Şeker, karabiber, tuz, hardal, maydonoz, zencefil, doğal tütsü aroması
 
 
     
 

Sayfanin tek ve tüm kullanim hakki Etiler Gurme Kasabi’na aittir.
| iletisim: info@etilergurmekasabi.com.tr |